Dünya Turu

Dünya Çapında Araç Kiralama

Dünya Çapında Araç Kiralama

Dünya Çapında Araç Kiralama

İnternette anında araç kiralama rezervasyonu yapan siteler, tam anlamıyla profesyonel rezervasyon siteleridir. Sadece uçak bileti ve otel rezervasyonları için değil, araç kiralama hizmeti için de kullanabilirsiniz. Budget, Avis, Dollar, Thrifty, Enterpise ve Hertz gibi dünyanın en ünlü araç kiralama şirketleriyle çalışan siteler vardır. Üstelik indirimli fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz. Dünya Çapında araç kiralama hizmeti ile gittiğiniz her ülkede aracınız sizi bekliyor olacak.

Ucuz Araba Kiralama

Fiyatlarımızın oldukça uygun olmasının temel sebebi araç kiralama firmaları ile yapılan özel anlaşmadır. Her yıl yüz binlerce yolcuya otel ve uçak biletleri ile yardımcı oluyorlar Yüksek kapasite ile hizmet verdikleri için tüm firmalardan oldukça uygun kampanyalar alabiliyorlar. Ucuz araç kiralama hizmetini kullanarak online kiralama hizmeti alabilir ve tüm destinasyonlarda bulunan bu hizmetten tatiliniz boyunca yararlanabilirsiniz. Fiyatlar tercih ettiğiniz araç modeline ve kiralama süresine göre değişmektedir. Piyasa ortalamasının oldukça altında fiyat seçeneklerine sahip olduğumuzun garantisini veriyoruz. Otel ve araç rezervasyonlarınızı aynı anda yapın, avantajlardan yararlanın.

Otel Rezervasyonu ve Araç Kiralama

Otel rezervasyonu yaptığınızda gideceğiniz ülkede ulaşımı nasıl sağlayacağınızı bilmiyorsanız ve toplu taşımayı kullanmak sizin için çok rahat değilse Rent a car hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun bir araba seçebilir ve online ödeme yaparak arabayı rezerve edebilirsiniz. Uçak, otel ve araç kiralama işlemlerini aynı anda yaparak tatilinizi kolaylaştırabilir ve bu tür detaylarla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Otel rezervasyonunu farklı bir siteden yaptırmış olsanız bile sorun yok. Araç kiralama hizmetini internetten satın alabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur.

İnternetten Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

İnternetten sadece birkaç saniye içinde araç kiralama yapabilirsiniz. Online Araç Kiralamak için birkaç adımı uygulamanız yeterlidir:

  • Alış Yeri ve Bırakma – yola çıkış yeri
  • Alış tarihi ve Bırakma tarihini seçin ve kiralama süresini girin
  • Arama yaptığınızda anlaşmalı firmaların o tarihlere uygun arabalarını listeler.
  • İstediğiniz aracı seçin, ödemenizi yapın ve rezervasyonu tamamlayın.

Rezervasyon onay numaranız ile aracınızı gideceğiniz yerden teslim alabilirsiniz. Kiralama süresi tamamlandıktan sonra aracı aldığınız yere teslim etmeniz gerekmektedir.

Dünya Çapında Araç Kiralama Noktaları

150 ülke ve 20.000 destinasyona hizmet veren şirketler vardır. Çok geniş hizmet ağı sayesinde Dünya Çapında Araç Kiralama Destinasyonları dünya çapında geçerlidir. Ödemenizi online olarak yapacağınız bu hizmetten gideceğiniz ülkede herhangi bir sorun yaşamadan yararlanabilirsiniz. Kiraladığınız araç, seçtiğiniz araç kiralama şirketinin sorumluluğundadır. Tüm arabalar % sigortalı ve güvenlidir. Ayrıca ek ekipmanları (bebek koltuğu, harita servisi vb.) web sitesinden online olarak da satın alabilirsiniz.

Tagged , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir