Ukrayna Gece Hayatı

Kharkov gece hayatı – Kharkov ’da eğlence ve diskolar

Kharkov Gece Hayatı

Kharkov ‘da gece hayatı nasıldır?

Ukrayna’nın tüm şehirlerinde gece hayatı aktiftir. Sıradan bir kafede bile çalan müzik eşliğinde dans etmenizi kimse yadırgamaz. Karaoke barlar, yerel halkın favori eğlence merkezleri olsa da, gece kulübü ve diskolarda özellikle hafta sonu tıka basa dolmaktadır. Kharkov Gece hayatı, sadece belli başlı gece kulüplerine bağlı değildir. 5 yıldızlı gece kulüplerinde veya sıradan bir barda eğlenebilirsiniz. Amacınız sadece eğlenmek ise, sizin için onlarca farklı seçenek vardır. Ama farklı ve sıradışı eğlenceler arıyorsanız, bunun için de pek çok seçenek bulabilirsiniz. Striptiz kulüpleri, revü kızları ve benzeri görsel gösterilerin yapıldığı eğlence mekânlarına kızlı-erkekli şekilde gitmenizde hiçbir sakınca yoktur.

Kharkov gece kulüpleri – En iyi Kharkov Diskoları

Bu listeyi hazırlarken elbette Türk gezginleri göz önünde bulundurarak seçim yaptık. Çünkü Kharkov’daki her eğlence anlayışı sizin için uygun olmayabilir.

  • Bolero Gece Kulübü Kharkov

Burası Türklerin en favori mekânlarından biridir. İçeri girdiğiniz zaman yarısından fazlasının Türk olduğunu görebilirsiniz. Bu gece kulübünde Türk misafirlere bakış açısı biraz değişiktir. Daha kulübe girerken bile, Türk olduğunuzu anladıkları zaman hemen farklı davranmaya başlıyorlar. Kapıdaki güvenlik sizi içeride resim ve video çekmemeniz konusunda sertçe uyarabilir. Garsonlar ve kulüp içindeki güvenlik görevlilerinin dikkatli bakışlarını her an üzerinizde hissetmek açıkçası çok rahatsız edici. Bu gece kulübü nasıl bu kadar popüler olmuş anlamış değiliz. 2-3 farklı eğlence temasının olduğu kulüpte, striptiz gösterileri ve çeşitli gösteriler de yapılmaktadır. Buraya takılan kızların çoğu işçidir. Yani karşılıklı iletişim kurmanız mümkündür. Açıkçası her ne kadar çok popüler olsa da, ikinci sınıf bir kulüp olduğunu söylemek mümkündür. Sakın ama sakın görevlilerden taksi çağırmalarını istemeyin. Kendi çalıştıkları sivil araçlara yönlendiriyorlar ve en az 3 kat daha pahalı ücret talep ediyorlar. Ayrıca kulüpten çıkarken kapıda bekleyen garip tipler olabiliyor. Özellikle Azerilerden oluşan bu grup, Türk misafirlerden para veya yardım isteyebiliyor. Bunlara çok dikkat edin. Çıkarken kapıda fazla oyalanmayın.

  • Panorama Lounge Kharkov

Kharkov şehrinin tam göbeğinde yer alan bu mekân, şehrin en lüks restoranlarından biridir. İsmi her ne kadar restoran olsa da, aslında burası 4 katlı bir eğlence merkezidir. Gece yarısından sonra en üst katı gece kulübüne dönüşüyor. Bir katında bilardo ve masa oyunları, bir katında yeme içme ve bir katında ise nargile içebiliyorsunuz. Fiyatları, şehir geneline göre pahalıdır ama yemekleri oldukça kalitelidir. Manzarası muhteşemdir ( cam kenarında yer bulabilirseniz ). Servis elemanları kibar ve profesyoneldir. Romantik bir akşam yemeği yemek ve partneriniz ile güzel bir gece geçirmek istiyorsanız buraya mutlaka uğramalısınız.

  • Radmir Kulüp Kharkov

Gece hayatının en lüks mekânlarından biri olan Radmir, genellikle turistlerin tercih ettiği bir mekândır. Çünkü yerel halk için fiyatlar pahalıdır. İstediğiniz eğlence konseptine ve sevdiğiniz müzik türüne göre odalara geçip eğlenebiliyorsunuz. Güvenlik önlemleri en üst düzeydedir. Kaliteli müzikler çalınıyor ve içeride eğlence sabaha kadar devam ediyor. Fiyatlar ortalamanın üzerindedir. Giriş ücreti 150 ila 200 Grivna arasında değişiyor. 

  • Compass Gece Kulübü Kharkov

Türklerin en sık tercih ettiği gece kulüplerinden biri olan Compass, farklı konseptlerde hizmet veren bir mekândır. Fiyatlar uygundur ve atmosferi güzeldir. Giriş ücreti sadece erkek misafirler için geçerlidir. Kulübe girerken ona uygun kıyafet seçmenizde fayda vardır. Kapıdaki güvenlik görevlileri içeri almayabiliyor. Revü kızlarının muhteşem gösterileri ve etkileyici Showları izleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  • Kharkov Karaoke Barları

Her ne kadar Türkler Karaoke barlara pek rağbet etmeseler de, gece hayatının en önemli mekânlarıdır. Her köşe başında bir Karaoke bar bulabilirsiniz. Yabancı turistlerin gözdesi olan bu barlar, yerel halkın da favorisidir. Şarkı başı 20 Grivna ödeyerek eğlenebilirsiniz. Karga gibi sesiniz olduğuna aldırmayın. Ukrayna’da kimse sesinizin güzel olup olmadığına bakmaz. Eğlenin!

  • Kharkov Striptiz Barları

Sadece erkeklerin ilgi gösterdiğini sanmayın! Kadınlar da striptiz barlara gitmeyi çok seviyor. Bu konseptte hizmet veren birçok striptiz bar bulabilirsiniz. Casta, Perfumer Men’s Club ve Moulin Rouge Club gibi mekânlarda nefes kesen striptiz gösterileri izleyebilirsiniz. Bu kulüplerde, ödeyeceğiniz paranın miktarına göre değişen odalar var. Standart ve Vip özellikli odaların fiyatları değişiyor. Size özel Show izlemek istiyorsanız, kesenin ağzını açmalısınız. Vip oda fiyatları 1000 Grivnadan başlıyor. Dansçı kızlara para takabiliyorsunuz. Oldukça güvenli yerlerdir. Güvenlik konusunda hiçbir endişeniz olmasın.

Tagged , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir