Ukrayna'da Yaşam

Ukrayna kızları ile tanışma yolları – Ukrayna’da arkadaş edinme

ukraynalı kızlar

Bu konuyu erkeklerin merakla beklediğini biliyoruz. Eğer Ukrayna gezisi planlıyorsanız ve öncelikli hedefiniz güzel Ukraynalı kızlarla tanışıp arkadaş olmak ise, bu yazıdaki tavsiyeler size yol gösterecektir. Öncelikle şunu unutmayın; Ukraynalı kızlar ile tanışmak istiyorsanız, nazik ve kibar olmalısınız. Onlar istediği sürece onlarla tanışabilirsiniz. Özgür ruhlu ve güçlü kadınlar oldukları için, onları etkileyebilmeniz için basit ama romantik yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ukraynalı kızlar ile tanışmak

Eğer Ukrayna gezinizi kısa süreli planladıysanız, gideceğiniz şehirde arkadaş edinme şansınız az olabilir. Bu yüzden size tavsiyemiz sosyal medyayı kullanmanızdır. Gitmeden önce mutlaka sosyal medyadan şansınızı deneyin ve en az 1 hafta öncesinden internetten sohbet edin. Bu sayede, oraya gideceğiniz zaman daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Vkontakte, Facebook ve İnstagram gibi siteleri deneyebilirsiniz. Detaylı arama yaparak, gideceğiniz şehirdeki Ukraynalı kızlar ile sohbet edebilir ve tanışabilirsiniz. Ancak bu sitelerde de kural aynıdır. Nazik olmalısınız. Niyetinizin sadece arkadaşlık olduğunu belirtirseniz, şansınız artacaktır. Ukraynalı kızlar, kaba ve bencil erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Romantik, iyi niyeti ve arkadaşça yaklaşırsanız çok yakışıklı olmasanız bile şansınız vardır. Ama eğer ukala, kaba ve bencil olursanız dünyanın en yakışıklı adamı bile olsanız kesinlikle şansınız olmaz. Bir gece kulübünde kızlara içki ısmarlamak nezakettir. Bunu yaptığınız zaman kimse teklifinizi geri çevirmez ama bu sizi kabul edecek anlamına da gelmez. Bu iki kavramı karıştırmayın. Size karşı rahat ve samimi yaklaşımı, sizin farklı düşünceye kapılmanıza neden olmasın. İlk altın kural, sosyal medyayı kullanmaktır. İkinci yöntem ise, gittiğiniz mekânlarda şansınızı denemektir. Bir kafe, restoran veya kulüpte kızlarla tanışabilirsiniz. Vaktiniz kısıtlı ise bu sizin için zor olabilir.

Ukraynalı kızlarla evlilik

Dünyanın en güzel kadınlarına sahip olan Ukrayna,  evlilik konusunda farklı düşünceye sahiptir. Kadın ve erkek eşittir. Hatta kadınların söz hakkı daha fazladır. Ukraynalı kadınlar, kendilerine emir verilmesini hiç sevmezler. Tembel, çok fazla alkol içen ve bakımsız erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Hayat onlar için müşterektir. Çalışmayı ve üretmeyi severler. El becerileri harikadır. Ukrayna kızları ile evlilik için, size tanımalarına izin vermelisiniz. Eğer sizde o ışığı görürler, kesinlikle hedefe ulaşabilirsiniz. Tabi bu süreci, evlendikten sonra da devam ettirmeniz şarttır. Aksi takdirde evliliği devam ettirmeniz çok zor olacaktır.

Tagged , , , ,

7 thoughts on “Ukrayna kızları ile tanışma yolları – Ukrayna’da arkadaş edinme

  1. Mrb ben 186 boyunda 50 yaşındayım güçlü biriyim ukraynalı bir bayanla tanışmak istiyorum tlf 05516318993

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir